sobota, 8 października 2016

50. Szczepan Kupczak - plastron !

Hej, na wstępie chcę pięknie podziękować za 5000 wyświetleń mojego bloga, za wszystkie komentarze, miłe słowa, wymiany, wiele to dla mnie znaczy i jest naprawdę motywujące. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM :)  
Dzisiaj pokażę Wam plastron od Szczepana Kupczaka. Szczepan Kupczak to polski kombinator norweski. Dwukrotny medalista Zimowej Uniwersjady. Uczestnik Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym z 2015r. Medalista mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej.
Niestety nie mogę Wam zdradzić w jaki sposób zdobyłam tę pamiątkę, ponieważ obiecałam to Szczepanowi, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie :)

Na koniec trochę mniej przyjemna informacja, uważajcie proszę na oszustkę Dorotę Romanowicz. Napisała do mnie chcąc odkupić 4 autografy, miałyśmy wysłać do siebie listy w tym samym czasie, niestety ja listu od niej nie otrzymałam do tej pory, a całe zajście miało miejsce jakiś czas temu. Nie odpisuje też na moje maile, dlatego postanowiłam Was przestrzec przed ewentualnymi wymianami z tą kobietą.7 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/10/138-joanna-fiodorow.html

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje http://autografymacderer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje:)
  zapraszam na nowy post: http://autografyryska.blogspot.com/2016/10/23-matthew-rowley.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pamiątka, gratulacje :)
  http://ski-jumping-polska.blogspot.com/2016/10/plastron-jakuba-kota-2.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje !
  Zapraszam do siebie
  http://autografymateuszz90.blogspot.com/2016/10/166-gianluigi-buffon_11.html

  OdpowiedzUsuń